Ladi Autoplastic Ngjitje prodhime plastike

Shitet nga: ladi 11 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
NGJITJE PRODHIME PLASTIKESH DHE PUNIME ME REZETIN.BEJME PARALOLPE-MBRAPAKOLPE TE CDO LLOJ AUTOMJETI,DHE SHUME PUNIME TE TJERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim