IMPIANTE GAZI MADE IN ITALY

Shitet nga: ----- 29 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

225 EUR   250 EUR

Komuna: Tiranë
MONTOJME IMPIANTE GAZI DIXHITAL NE MAKINAT ME BENZIN.
Te thjeshtet duke filluar nga 250 euro me garanci
Diagnostikim dhe riparime per cdo difekt.
Tel. : 0693066493
0673001999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim