Xhama te zi Origjinal per 211 2002-2009

Shitet nga: E-Class 02 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Cmimi i diskutushem
Kemi 2 xhamat e pare shofer dhe pasagjerit
xhamat mbrapa dhe dy trekendeshat.
_Xhamin e mbrapem nuk e kemi.esht thyer kur esht heq
Vetem komplet anesoret.
Nuk jane te blere ne Shqiperi jane blere ne Angli me gjith Makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim