Xhama origjinal vw passat 2002

Shitet nga: gerti 26 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   115 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten xhama origjinal per Volkswagen Passat te 2001-2002.
Jane 5 xhama.
2 xhamat anesore te perparme,2 xhamat anesore te pasme,dhe xhami I madh I pasem (pa dy xhamat e vegjel trekendesh).
Xhamat Jane origjinale te bardhe,por te veshur me ngjitese te kolorizuar (te zeza) amerikane.Te veshura ne menyre profesionale,te punuara me teper kujdes dhe eshte teper e veshtire te behet dallimi nese Jane origjinale te zeza apo ngjitese.
Xhamat Jane te reja dhe te pademtuar.
Jane nderruar per arsye se makines I Jane vendosur xhama te zinj origjinal.
Cmimi eshte I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim