Valixhe per makina

Shitet nga: kejdi 04 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten valixhe te reja per makina.Disponojme lloje dhe madhesi te ndryshme.Mund te na kontaktoni ne posten elektronike ose ne dyqanin tone ne Rr.Vore-Fushe Kruje 500 m sapo kalon uren e madhe ne Vore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim