Pjese kembimi

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Pjese kembimi te te gjitha llojet e makinave te perdorura me garanci .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim