Pjes kembimi

Shitet nga: servis 23 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
shes pjese kembimi te perdorura per shum lloje automjetesh me cmime te arsyshme. motor opeli 2.0 td . motor golfi 3 tdi .sallom opel vectra lekur kamosh ne gjendje shum te mire si dhe shum lloje te tjera ? set freksini me volant per golf iv 1.9tdi. pjes fordi fiesta ;otor 1,25 cc 16 valvula kamjo dhe te gjitha pjeset,,,2 goma me gjith disqe hekri15 per golf 4 ne gjendje shum te mira
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim