Peugeot 307 & Citroen C5 2002 TESTAT + INJATOR

Shitet nga: --- 27 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shitet TESTAT + INJATOR per Peugeot 307 ose Citroen C5 2002

TESTATA me gjith bashtin me gunga komplet kushton 80 euro

INJATORET 20 euro copa shiten dhe tek e tek

testata e komletuar me gjith injator 120 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim