PJES TE VETURAVE AMERIKANE, TE GJITHA LLOJEVE

Shitet nga: BASHKIM 01 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
SHE PJES kembimi TE VETURAVE TE NDRYSHME AMERIKANE ,GJINDEM NE NEW YORK , PJEST MUND TE VIN NE KOSOVE SI MAS POROSIS ,ME POST ,QE MUND TE JET 8,DERI 10,DIT ME POST TE SHPEJT DHL 3DERI 5DIT SI DHE ME ANIJE 4,DERI 6 JAVE . SI DHE SJELL VETURA NE BAZ TE POROSIS NGA NGA TE INTERSUARIT MUND TE JU JAP EDHE KONTAKTIN NE KOSOVE QE ESHT NIPI LAVDIM DAJAKU 00377-45-579-540 PER GJDO POROSI DO TE JU NJOFTOJ PER QMIMET ,TE CILAT I KEMI TE ARSYSHME DO TE PUNOJM ME SHKRIM ME EMALA , JU MIRPRET BASHKIM KASTRATI viber 00377-44-377-234 LAVDIM DAJAKU PRISHTINE viber 00377-45-579-540viber
na kontaktoni ne VIBER +1631-639-4951 BASHKIM KASTRATI NEW YORK JU LUS QE TA KENI NE KONSIDERAT NDRYSHIMIN E KOHES 6 ORE ME SE MIRTI ESHT QE TE THIRRNI MAS ORES 3 PAS DITE TE JU KESHTU QE KETU ESHT MAS ORE 9 MENGJES JU FALENDOROJ PER MIR KUPTIM

Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
Select Language​▼
Çfarë kërkon?

Në shtëpi
Regjistro shpallje
Shitet
Blihet
Ndërrohet
Ruajtje
Kategoritë
Ndihmë

Shtëpi > Lista e rezultatit të kërkimit > Faqja e shpalljes

PJES TE VETURAVE AMERIKANE, TE GJITHA LLOJEVE
Shitet prej BASHKIM. Futur më 3 shkurt 16:18
Shpallje Fshi, ndërroj, rindëroj


Çmimi: Me marrveshje
Llojet e shpalljes: Shitet
Kategoritë: Autopjesë dhe pajisje, Të tjera
Përshkrim i sendit

TASH GJINDEM NE KOSOVE
SHE PJES TE VETURAVE TE NDRYSHME AMERIKANE ,GJINDEM NE NEW YORK ,
PJEST MUND TE VIN NE KOSOVE SI MAS POROSIS ,ME POST ,QE MUND TE JET 8,DERI 10,DIT
ME POST TE SHPEJT DHL 3DERI 5DIT SI DHE ME ANIJE 4,DERI 6 JAVE .
SI DHE SJELL VETURA NE BAZ TE POROSIS NGA NGA TE INTERSUARIT
MUND TE JU JAP EDHE KONTAKTIN NE KOSOVE QE ESHT NIPI LAVDIM DAJAKU 045-995-994
PER GJDO POROSI DO TE JU NJOFTOJ PER QMIMET ,TE CILAT I KEMI TE ARSYSHME
DO TE PUNOJM ME SHKRIM ME EMALA ,
JU MIRPRET
BASHKIM KASTRATI NEW YORK
LAVDIM DAJAKU PRISHTINE 045-549998 0SE 044-377-234 OSE 049-377-222
ose ne email kastratibashkim@hotmail.com


..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim