OKAZION Mbajtese bicikletash E re ne kuti

Shitet nga: MTB 28 Dhj 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shitet mbajtese per biciklete per makine.
Pershtatet per cdo lloj makine.
Eshte e re ne kuti a paperdorur ndonje here.
Shume praktike dhe e thjesht ne perdorim.
Per tre bicikleta 50 Euro
*Perdoret edhe per ski
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim