Marmite motorri YOUSHIMURA

Shitet nga: Suad 23 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Exhaust Youshimura. Origjinale per motorra sportiv.. E perdorur, e paster dhe ne gjendje te mire. E veshur me karbon,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim