Leve nderrimi sinjalesh per A clas (1997 - 2004)

Shitet nga: Moris 03 Nën 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Leve komandimi e dritave sinjaleve dhe fshireseve te xhamave.
E vlefshme per A class vit prodhimi 1997 - 2004.
Cmimi 9500 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim