Kroskot dhe fener suzuki K8

Shitet nga: aleks 26 Sht 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
shitet kroskot dhe fener suzuki K8 ne gjendje shum te mir me nje cmim te mjaftushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim