Flow Metter

Shitet nga: Daddy 19 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shes flowmetër për cdo Volswagen,perjashto Touareg dhe Phaeton. 1 jave i perdorur. Çmimi i blerë esht 120 €., cmimi 10,000 Lek i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim