FENER +PAKET DHE LLAMB XENON ORGJ PER RANGE ROVE..

Shitet nga: range rover vogue fener 29 Krr 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten cift fener per range rover vogue 2003 2005

te rinj
te pa perdorur
me paketa ksenon dhe llampa origjinale te reja.
cmimi me marrveshje

tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim