Diagnoz Univerzale me GARANCION +AUTODATA+TECHDO

Shitet nga: shitja 04 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Diagnoz univerzale per vetura dhe kamionat prej 1992 deri 2014.
Mundeson leximin e gabimeve,fshirjen e gabimeve,leximin e senzorve te (turbines,dizneve,Frenave ABS e shum tjera).Fikjen e ditave te airbag-ve,SRS,ABS apo te motorrit.
Diagnoza mundeson edhe kodimin/programimin e dizneve apo bosch pumpes,kodimin e drivatve automatik,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz mund te ndalni driten e Servisit/inspektionint ne te gjitha veturat deri 2016.
Kjo diagnoz punon me te gjitha veturat deri ne vitin 2016, dhe eshte me programin te fundit 2016.
Diagnoza mund te perdoret edhe ne kamiona(Instalohet programi ekstra FALAS).

Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,italisht,Norvegjisht,Serbisht,Turqisht,Slovenisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin, nese nuk mund ta vini ne prshtine mune te caktoni je termin dhe do te vin te ju gjat javes.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.

Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove


Per ma shum kontaktoni ne numrin +37744260318
ne Facebook me autodiagnozakosove

https://www.facebook.com/autodiagnozakosove


apo ne email: obddiagnoz@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim