Bojra Dupli.COLOR

Shitet nga: Mario 21 Sht 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Boje per disqe (dhe per siperfaqe te tjera) Plasti-Dip(boje pasi aplikohet behet si gome dhe hiqet perseri nqs do)kan ardhur nga amerika. Ngjyra:SATIN BLACK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim