Autocom CDP

Shitet nga: Tani 06 Dhj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shitet Diagnostikim autocom(shum pak i përdorur) -Scan funksion te automjetit. -Multifunksionale si – ECU paketes Qendrore, mbyllje qendrore, shasi, Dritat, etj Navigation Serial-Systems Rregullimet-ECU Kodimi / Parametri / Komponenti Konfigurimi - Kodim Diesel Injector, -TPMS - Menaxhimi I motoreve Petrol & Diesel, -Ignition -Climatronic , SRS, ABS -Reset Service dhe rishkruhet intervali -Frena dore-elektronike Airbag- -DPF rigjenerim të dhënat e përshtatjes rishkruhet FAP etj -Immobilizer -Instrumentet e kroskotit -Comfort sistemit -Gear-box etj -Live te dhëna (grafikët dhe ruajtjes së të dhënave të gjalla) Në serialin e mëposhtme: -Lexohet dhe fshihet kodet e gabuara -Leximi i të dhënave LIVE -Programim -Scan funksion -Plotësisht në përputhje me standardin eOBD / OBDII Shërbimi Reset dhe Shërbimi Interval Reset, duke përfshirë rivendosjen 'BMW Kondicioni shërbim i bazuar "dhe Fiat Stilo, VAG. • Audi A6, A8 / VW Passat, - Frena dore elektronike, rivendosje e Pistonit përpara dhe pas shërbimit të frenave • Mercedes E Class (211/230) De-aktivizimin dhe aktivizimi i SBC (frenave-by-wire) të sistemit të frenave, në mënyrë që frenat mund të jenë ne shërbim. • Peugeot Additive Tank Reset dhe rigjenerimin e Filterit partikular • Renault Laguna II, Espace IV, Peugeot 607, 807 dhe Citroen C5 & C8 - Monitorimi Presioni, Sistemet - programimi Valve • Diesel Injector Coding për OBD2/EOBD Sistemet * Shumëfishtë 2xHS MUND (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K / L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL dhe (SPI, analoge në, 5volt out) Multilanguage(Gjuhet e perdorimit) Anglisht, Polonisht, Çekisht, Denish, holandisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, greqisht, italisht, portugalisht, rusisht, spanjisht Skanim regjistrues Me funksionin Skanim regjistrues, ju mund të regjistroni parametrat në kohë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim