Audi A6

Shitet nga: Alban 27 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten dy disqe frenash dhe ferrota te para per Audin A6. Te ardhur nga gjermania marka me e mire BREMBO. Cmimi 300 euro.
Te interesuarit te telefonojn ne numrin,0674937808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim