Amortizator ```SACHS``` te reja ne kuti -20..

Shitet nga: arjan 18 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten 4 amortizatore SACHS te reja ne kuti. I kam blere ne greqi per makinen time Ford focus te 2005-2008 por nuk i vendosa . Vendosen dhe ne peugeot ,renault,citroen etj.
I kam blere 300 euro dhe i shes vetem 200 euro ,tek Kadiu kushtojne 320 euro,cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim