Air bag dhe skatull pasqyre per opel astra

Shitet nga: nardi 14 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Airbag timoni per opel astra g.dhe skatuul pasqyre per krahun e shoferit.airbagu 2500 lek dhe skatulla e pasqyres 1000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim