4 Tambure dhe Ferrota Germane per bmv vitit 2008..

Shitet nga: Gosti 31 Krr 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
4Tambure Gjermane Dhe 2Pal Ferrota te para dhe te pasme per Bmv 730 te vitit 2008 deri te vitit 2014.Tegjitha Te Reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim