distancjeret jan per mercedes

Shitet nga: gesti 02 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
distancjeret jan per mercedes te parat jan 3 cm kurse te mbrapmet jan 4.8 cm kan edhe 20 doticek te vetat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim