VW Golf 6 Spoiler diffusor poshte paraurtit mbrapa

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Spoileri eshte specifik per makinen qe shikoni ne foto, eshte i ri, per tu lyer.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim