Susta dhe amortizator sportiv per vw pasat

Shitet nga: Astrit 01 Krr 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
te sjellura nga gjermania, dhe nje motorrine .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim