Stopa led per BMW seria 3 e46

Shitet nga: Geni 06 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes set stopa full led per bmw seria 3(e46).
Stopat jane te kompletuar me te gjitha paket perkatese origjinale bashk me aksesoret per kapjen dhe gominat e izolimit kundra ujit.
Njeri nga stopat (krahu i pasagjerit) eshte shume pak i thyer, dallohet vetem nga afer.
Tel. 0692070666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim