SPOILER PER BMW COUPE E92 SERIA 3 2007 E SIPER

Shitet nga: AUTOELEGANCE 14 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

84 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Spoiler specifik per makinen qe shikoni ne figuri, tip modelo M sport.
Spoileri eshte gati per tu luyer.
Per cdo informacjon tjeter me kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim