Pedanat anesore ml w164 kit komplet shiritat vit..

Shitet nga: AUTOELEGANCE 14 Nën 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

429 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Pedanat anesore per ml w164 kit komplet shiritat
jane imitimi perfekt i origjinaleve 100%
Montojn pa asnjelloj modifikimi.
Per cdo informacion tj kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim