Mercedes ML W163 98-05 Maskerin Sportive ne look..

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Makerina parpara ne look W164 restyling me gjith stemen mercedes complet.
Ngjyra e zeze me cromato.
Realizuar me materjal plastik ABS si originali
Monton tek:
Mercedes ML Tipi W163
Viti..1998 - 2005
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim