Maskerin look S4 S-Line per Audi A4 B8 8K 2012->..

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Monton Tek:
Audi A4 B8
Restyling fillon nga 2012 e mbrapa modelli i ri
Maskerina eshte komplet me logo Audi dhe me logo S-Line.
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim