Maskerin look S3 S-Line Per Audi A3 8P edhe spor..

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

269 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Look S3 S-Line
Variant: Cromato
Complet me stemen audi + S3
Materiali plastik ABS si originali
Monton tek:
Audi A3
Tipi: 8P + 8PA
Viti. 2008 - 2012
Monton vetem modelli i ri
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim