Maskerin Look S-Line Per Audi Q5 8R 08-12

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Maskerina Shikim S-Line
E Zeze me strishe Cromate
Realizuar me material plastik ABS
Monton tek:
Audi Q5 tipi 8R
Viti 2008-2012
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim