Maskerin Look AMG Per Mercedes C Klas W203

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Maskerin me gjith stemen mercedes.look AMG
Ngjyra te zeze ose cromato
Realizuar me material Plastik ABS si originali
Monton tek:
Merceds Classe C
Tipi: W203
Viti 2000-2007
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim