Maskarin per audi a3 model rs3 restyling viti 08..

Shitet nga: AUTOELEGANCE 14 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

189 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
maskarin per audi a3 model rs3 restyling viti 08 deri 12

monton pa asnjelloj modifikimi, 100%

Per cdo informacjon tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim