GRIGLIA MASKERIN AUDI A3 8P 05-08 CROMATO LOOK S..

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Maskerina eshte si ne foto pa Logo audi pa stemen S-Line
Monton tek:
Audi A3
Tipi: 8P
Anno 2005 - 2008
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim