Fenera te mbrapme per new beetle

Shitet nga: AUTOELEGANCE 08 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VW Beetle

Bj. 01/1998 - 06/2005
Molto bello, look trendy

Me kontaktoni dhe ne whassapp 00393478292799 dy vjet garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim