Fenera per fiat 500 xenon look

Shitet nga: AUTOELEGANCE 08 Gsh 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

209 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Fenera per fiat 500 xenon look
dy vjet garanci,
me kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim