Drita me led per nissan juke fenera

Shitet nga: AUTOELEGANCE 08 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita me led per nissan juke fenera, 2 vjet garanci
Me kontaktoni dhe ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim