Drita me led per audi a4 04 dei 08

Shitet nga: AUTOELEGANCE 08 Gsh 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Adatto per:
Audi A4
Tipo: B7
Anno. 2004-2008
Berlina + Station W
Me kontaktni dhe ne whassapp 00393478292799 dy vjet garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim