Chip tuning per te gjitha VW AUDI viber whatsapp

Shitet nga: labi 02 Qer 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip tuning
Golf 3 1.9 TDI 50€
Golf 4 1.9 TDI 60€
Golf 4 1.9 TDI PD 60€
Golf 5 1.9 TDI 80€
Golf 5 2.0 SDI 70€
Golf 5 2.0 TDI 100€
Golf 6 2.0 TDI 200€dhe 100€
Passat 1.9 TDI 60 €
Passat 1.9 TDI PD 60€
passat 1.9 TDI 3c 100€
Passat 2.0 TDI 100€
Audi A3 A4 A6 TDI PD 60€
Audi A6 2.0 3.0 200€ 150€ Gjindemi ne KOSOVE - PRISHTINE bejmm dergimin deri ne Tiranë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim