AUDI A3 8P 2005 AL 2008 MASKERIN SPORTIVE E ZEZE..

Shitet nga: Autoelegance 13 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

189 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Sport griglia
RS3 Look
Pa logo e pa stemen audi
Monton Tek:
Audi A3 tipi 8P
3 Porte + 5 Porte
Viti 2005 - 2008
Griglia, Maskerina eshte specifike per modelin e makines qe shikoni ne tittull ne foto, eshte e re, thjeshte do hiqni te vjetren dhe do vendosni te rene pa asnje modifikim tjeter.
Per cdo infomacion tjeter kontaktoni ne whassapp 00393478292799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim