AMG, Pistoncina & Tamburo & Ferrota

Shitet nga: AMG Mercedes-Benz 20 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet set sistemi frenimi AMG BREMBO, 8 PISTONCINA PERPARA dhe 4 PISTONCINA MBRAPA. SETI PERBEHET NGA TAMBURO + PISTONCINA + FERROTA per makina Mercedes-Benz tipi: SL 230, S 220, S 221, C 219, CL 215, CL 216, E 211. Pjeset jane ne gjendje te perkryer, shume pak te perdorura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim