Rimorkio me te gjithe sinjalistiken

Shitet nga: karroceri 05 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Rimorkio
Kam per te shitur rimorkio me te gjithe sinjalistiken e saj me gjatesi 220cm dhe gjeresi 100cm pa gjeresine e gomava cmimi 1 milion lek i diskutueshem.
Me shkruani ne email ose ne telefon 0685772119
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim