shes pjese dhe motor per polo/lupo 1000cc viti 1..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese dhe motor per polo 1000cc 8valvula 4 pistona ne gjendje perfekte.disponoj cdo pjese tjeter karrocerie dhe xhenerike .
motori mund te montohet dhe ne seat ibiza volkswagen lupo dhe seat arosa


cmimi per motorr te zveshur cilinder testate 20000 lek


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim