pjese te ndryshme per bmw seria 3 viti 2002

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes parakolp per bmw seria 3 viti 2002 ngjyre blu + antinebia ne gjendje shume te mire
ure te pasme te kompletuar amortizatore te pare moco te para si dhe pjese te tjera te ndryshme.

per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim