Turbo te reja te ballancuara me 1vit garanci -05

Shitet nga: erest 04 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pershendetje te gjitheve

per te gjitha makinat gjermane dhe te gjitha modelet

Audi
Volkswagen
Seat
Skoda
Ford

ofrojm turbo te reja te ballancuara me 1 vit garanci

turbot jan origjinale gjermane

per info cel 0692220233 cmimi 300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim