Turbo per Mercedes Benz cmime Okazion

Shitet nga: joni 12 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi turbo te ardhura nga gjermania, jane te perdorura dhe ne gjendje perfekte, kryesisht kemi 220,270,320, 320 V6, nga viti 2002 deri 2012. Cdo gje me prove dhe drejte kthimi
Ju Mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim