Turbina per te gjitha automjetet franceze

Shitet nga: toli 26 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 900 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
disponojme te gjitha modelet e turbinave per renault, peugeot, citroen nga viti 1999-2013. cdo turbine eshte fabrikisht e re, e certifikuar made in uk dhe me garanci te plote.
duke filluar nga 24900 lek.

per me teper na ndiqni ne facebook: turbo group albania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim