Turbina per te gjitha automjetet AUDI VOLKSWAGEN

Shitet nga: toli 26 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 900 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
disponojme te gjitha modelet per automjete volkswagen, seat, audi, skoda nga viti 1998-2013. cdo turbo eshte fabrikisht e re jo e riparuar, ne kuti dhe e certifikuar made in uk. per cdo turbine garanci te plote.
duke filluar nga 24900 lek.

per me teper ne ndiqni ne facebook: turbo group albania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim