Shitur

Shitet nga: Pjese kembimi 26 Gsh 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese kembimi te prodhuara ne 2003 - 2004 per Land Rover Discovery Seria 1,2, Defender, Range Rover te vitete 1985 - 2004. Pjeset jane te prodhuara ne Spanje, Angli dhe France, te paperdorura dhe se bashku me kutite e tyre origjinale.
Ne arke ka 2 drita, amortizatore, ferrota, kuzhinieta, pompe uji, filter vaji si dhe shume pjese te tjera dytesore. Nese keni nje makine te ketij viti ia vlen te merrni nje set rezerve te ketyre pjeseve te cilesise me te larte.

Te gjithe listen e kodeve te pjeseve do ta gjeni tek linku me poshte:

https://drive.google.com/file/d/0B_HY58W1PdOOVTJtWFFCNjhubE9PVEs2OGpGNkF5Yjl6YnRR/edit?usp=sharing
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim